nebenwirkung von Ventolin €125.47

PENÍZE NAVÍC – HRA O ŽIVOT(Ě)

peníze navíc hra

V pondělí 30. května si žáci 9. třídy díky hře PENÍZE NAVÍC – HRA O ŽIVOT(Ě) vyzkoušeli, jak zodpovědně zacházet s penězi. V simulovaných rodinách museli hospodařit s finančními prostředky a v průběhu života splnit dané cíle, jako např. pořídit si bydlení, naspořit peníze dětem nebo se finančně zabezpečit na důchodový věk. K uvedeným cílům měli možnost využít dnes běžně dostupné finanční produkty na trhu. Hra počítá i s nenadálými událostmi, které mohou výrazně ovlivnit finanční situace rodin. I nanečisto  vyvolala hra spoustu emocí. Jednotlivé skupiny měly rozdílné strategie a v konečném hodnocení jsme se setkali jak s krachem domácnosti, tak se super výsledkem, kdy se podařilo splnit všechny zadané cíle. Nejdůležitější zpětnou vazbou byl zájem žáků a jejich zápal pro samotnou hru.