ventolin rezeptfrei kaufen €83.37

Adventní podvečer 25.11.2016

| komentářů 0

Adventní podvečer v ZŠ a MŠ Býchory

Pokud jste po setmění v pátek 25. listopadu projížděli přes Býchory, určitě jste si všimli rozzářeného smrku před zdejší základní školou. Pyšnil slavnostním oděvem, závanem větru se ukláněl a zdravil všechny, kteří v ten den zamířili ke škole. Přišli, aby se zúčastnili  adventního průvodu vesnicí a navštívili vánoční výstavu dětských prací v místní tělocvičně. Za symbolickou cenu si zde každý mohl zakoupit adventní dekorace, perníčky a cukroví, svícny či keramické figurky nebo jen tak obdivovat šikovnost a nápady našich pedagogů. Z nazdobených stolů vše mizelo jako mávnutím kouzelného proutku. Nechybělo tu ani voňavé občerstvení. Bylo příjemné procházet mezi spoustou usměvavých lidí, dětí pochutnávajících si na zakoupených dobrůtkách  a cítit tu přátelskou atmosféru kolem.Věříme, že si všichni do svého domova odnášeli kromě vánočních dekorací i pocit z pohodově prožitého večera.

Velký dík všem učitelům, vychovatelkám a maminkám za přípravu adventního večera a rodičům a příznivcům školy za hojnou účast. Všem přejeme klidný předvánoční čas a krásné Vánoce.

PaedDr. Hana Žižková

1703101542121389