kdaj ventolin €29.04

Šatny den druhý – hotovo

| komentářů 0

Ve čtvrtek 22.12. pokračovaly práce na nových šatnách podle stejného scénáře: vyřezat, odnosit, uklidit, navozit a znovu uklidit. Teď už jsou všechny skříňky na svých místech, zbývá dodělat už jen pár drobností (a s těmi si pan školík jistě poradí). Zakoupit pro všechny děti šatní skříňky není levná záležitost. Ráda bych proto poděkovala členkám Klubu rodičů při základní škole, že nám s touto akcí pomohly. Přispěly stotisícovou částkou a díky jejich pomoci jsme mohli projekt zrealizovat. Jsem přesvědčená, že se rozhodly  naložit s penězi klubu účelně tak, aby přinesly dlouhodobý užitek. Každé dítě teď bude mít své vlastní zabezpečené místo, nic se mu neztratí, nikdo mu neschová boty… a užijí to všechny děti, současní i budoucí žáci. Významně se zlepší i prostředí vchodu do školy, takže návštěvy už neuvidí mříže. Ještě jednou mnohokrát děkuji za vstřícnost a ochotu. Společně jsme nadělili dětem pěkný dárek! Přeji všem klidné Vánoce a do nového roku jen to nejlepší.

PaedDr. Hana Žižková

1234 5678