Flovent HFA gegen Albuterol €109.05

Olympiáda mateřských škol

| komentářů 0

V sobotu 20. května se děti z mateřské školy zúčastnily 5. ročníku Olympiády mateřských škol v Jestřabí Lhotě. Olympiáda byla tradičně zahájena představením zúčastněných mateřských škol, pochodem s olympijskou vlajkou a ohněm a také vypuštěním holubic.
Olympiáda byla opět rozdělena na dvě části. V první části olympiády sportovaly děti na dvanácti stanovištích a vyzkoušely si různé sportovní disciplíny, které pro ně připravily jednotlivé mateřské školy. V druhé části byly zařazeny finálové disciplíny pro předškoláky. Někteří naši předškoláci byli nemocní, proto je při závodech úspěšně zastoupily mladší děti –

Gábinka Hálová a Páťa Kalina.
Naši MŠ velmi dobře reprezentovali:

Patrik Kalina – běh na 40 metrů

Marie Šlechtová – běh na 40 metrů

Zdeněk Vlach – hod do dálky

Gabriela Hálová – hod do dálky

Zdeněk Vlach získal krásné 3. místo v hodu do dálky.

Štafetového běhu na 4×40 metrů se zúčastnili:

Marie Šlechtová

Gabriela Hálová

Šimon Kněžínek

Patrik Kalina

I když nám letos nepřálo počasí, všechny děti si s chutí zasportovaly a podávaly úžasné sportovní výkony. Blahopřejeme!

Také děkujeme rodičům za účast a velkou podporu na všech ročnících Olympiády mateřských škol.

Eva Kašparová

1278 9510 1116171419212425