Home » Nezařazené » Informace pro rodiče budoucích prvnáčků

Informace pro rodiče budoucích prvnáčků

Vážení rodiče, schůzku před koncem školního roku neplánujeme. Připravili jsme pro vás informace, co máte vašemu prvňáčkovi na příští školní rok připravit a nakoupit. Během prvních čtrnácti dnů v září bude ještě dostatek času případně něco dokoupit, nemusíte mít obavy. Děti od nás dostanou učebnice a pracovní sešity, písmena a číslice a základní vybavení na výtvarnou výchovu a pracovní činnosti. Vzhledem k tomu, že každé dítě má v šatně svou skříňku, bude potřebovat visací zámek o průměru 5-7 mm. Školní rok zahájíme v pondělí 4. září v 7,35 hod. Zároveň si budete moci přihlásit obědy, svačinky, školní družinu. Přejeme vám a vašim dětem hezké prázdniny a těšíme se na shledanou 4. září.

SEZNAM POM. – 1.tř.

Prezentace

Sponzoři

boom sponzor01