steroids in lichen sclerosus €76.28

Drakiáda v mateřské škole

TÝDEN S DRAKY V MATEŘSKÉ ŠKOLE – „NENÍ DRAK JAKO DRAK“

Celý týden jsme se v mateřské škole pilně připravovali na tradiční drakiádu.

Děti draky vystřihovaly, nalepovaly i malovaly – a to nejen ty papírové, ale i pohádkové,  naučily se nové básničky a písničky, o dracích jsme si také společně povídali a četli pohádky.

V pátek 12. 10. odpoledne drakiáda „vypukla“. Přišly se podívat maminky a babičky, přišli              i tatínkové a dědečkové, aby dětem pomohli. Děti všem zazpívaly veselou písničku „Není drak jako drak“ a drakiádu tak zahájily. Venku bylo nádherné počasí, sluníčko svítilo a hřálo, jen ten vítr nám nefoukal. Dětem to však vůbec nevadilo a když se s drakem rychle proběhly, vyletěl drak pěkně vysoko.

Všichni si drakiádu moc užili, také si pochutnali na opečených buřtech a nikomu se ani nechtělo domů.                                                                                                                   Eva Kašparová

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14