Projekt Máme rádi zvířata – beseda

| komentářů 0

„Máme rádi zvířata“ – beseda o zvířátkách v mateřské škole

 

V rámci projektu „Máme rádi zvířata“ navštívily naši mateřskou školu pracovnice Státní veterinární správy, které si s dětmi povídaly o zvířátkách.

 

Děti se zábavnou a hravou formou seznámily se životem zvířat na dvoře, v lese, v zoo i v cirkuse. Dozvěděly se, jak se ke zvířatům správně chovat, zodpovědně se o ně starat nebo co dělat, když někdo zvířatům ubližuje.

 

Během besedy děti také plnily různé úkoly a na závěr si všichni společně zahráli hru. Čtyři vybrané děti představovaly myslivce, hospodáře, maminku   a principála z cirkusu a ostatní děti, zvířátka, měly za úkol najít správný domov.

 

Beseda se všem moc líbila a děti si odnesly nejen hezké dárečky, ale i mnoho nových a zajímavých poznatků.

 

 

Eva Kašparová