Lyžařský výcvik

| komentářů 0

Vážení rodiče,

ve školním roce 2019/2020 pořádáme lyžařský zájezd do Krkonoš. Dovolujeme si Vám tedy sdělit důležité informace o této akci. Zájezd je určen k lyžařskému výcviku pro úplné začátečníky i pro pokročilé lyžaře. Přímo v místě ubytování se nachází lyžařský areál, dále je možnost lyžování v Černém Dole nebo v areálu Bubákov.

Dítě, které se výcviku zúčastní, musí mít vlastní sjezdové lyže a boty s vázáním, seřízeném na jeho postavu, a odpovídající výstroj včetně lyžařské helmy. K níže uvedené ceně za zájezd je nutné počítat i s výdajem za skipasy – předpokládaná cena cca 1500,-Kč.

Pokud své dítě přihlásíte, žádáme o navrácení návratky třídnímu učiteli do pondělí 14.10.2019. Minimální počet účastníků je 20. Pokud by se přihlásilo méně žáků, byl by zájezd zrušen. Zájezd je určen pro žáky 7.,8. a 9. třídy, přihlášky jsou k dispozici u třídních učitelů, děti si je mohou vyzvednout.

Platbu proveďte prosím až po potvrzení konání zájezdu na webových stránkách školy/třídním učitelem, a to do pátku 15.11.2019 na účet školy vedený u Komerční banky – č. 51-5660150277/0100, jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte, do zprávy pro příjemce uveďte také jméno dítěte. Ve výjimečných případech lze zájezd zaplatit v kanceláři školy.

místo: Dolní Dvůr, hotel*** U Zvonu

http://www.hoteluzvonudolnidvur.cz

termín: 20.1.-24.1.2020

cena: 2.500,- (ubytování, plná penze a doprava autobusem)