ventolin diskus Erfahrungen €120.44

Vaření 7. třída

Sedmá třída už tradičně našla ve svém rozvrhu i vaření. Pro někoho se jedná o odpočinkovou hodinu, pro jiného o 45 minut děsu a pokusů.

Sedmáci se sami rozdělili do 3 skupin, ve kterých vymýšlejí recepty, které by si chtěli vyzkoušet. Kombinují suroviny, vaří, pečou, smaží a nakonec také ochutnávají. Do vedení skupin automaticky přešli ti, co mají s vařením zkušenosti.  Je opravdu krásně vidět, kdo doma pomáhá, ať už z povinnosti nebo dobrovolně. Velmi povzbudivým zjištěním je rozhodně i fakt, že ani chlapci se v kuchyni nebojí a mnohdy jsou vůdčími osobnostmi jednotlivých kroků v receptech právě oni.

Od začátku roku tak zavoněly ze školní žákovské kuchyňky např. hamburgery, pizza, řízky, hranolky nebo koláč s ovocem či palačinky.

Hana Dusílková