können Sie Albuterol und Prednison zusammen einnehmen €3.95

UZAVŘENÍ ŠKOL, PROVOZ MŠ

Vládní opatření proti šíření covid – 19 zasáhlo do provozu škol v ČR.

S účinností od středy 14.10.2020 do pátku 23.10.2020 bude probíhat distanční výuka na 1. i na 2. stupni ŽŠ.

Od 26.10. do 30. 10. jsou vyhlášeny podzimní prázdniny. Návrat do škol se předpokládá od 2. listopadu.

Dosavadní model střídavé výuky 2. stupně se ruší. Všichni žáci základní školy mají povinnost účastnit se distančního vzdělávání.

Pro čerpání ošetřovného z důvodu uzavření základní školy se nevydává potvrzení, stačí doložit čestné prohlášení.

Karanténa dětí v mateřské škole je stanovena do 17.10. 2020. Od pondělí 19.10. mohou zpět do školky nastoupit děti, které měly negativní test a nemají příznaky respiračního onemocnění.

Protože MŠ uzavřena není, ale všichni účastníci mají povinnou karanténu, žádost o ošetřovné vydá ošetřující dětský lékař na základě dopisu KHS o nařízené karanténě vašeho dítěte. Dopis je uložen v příloze sdělení z 12.12.2020.

Školní družina je uzavřena stejně jako základní škola.

Školní jídelna bude v provozu po dobu provozu MŠ.