Zahájení prezenční výuky 1. a 2. třídy od 18.11.2020

| komentářů 0

Rozhodnutím MŠMT a MZ začne znovu prezenční výuka pro žáky 1. a 2. třídy od středy 18.11.2020. Děti musí používat roušky ve všech prostorách školy i během vyučování.

Pro žáky je upravený rozvrh, protože není povolena výuka hudební a tělesné výchovy. Týdenní počet hodin je zachován podle platného školního vzdělávacího programu. Začátek a konec výuky je stejný, jako na rozvrhu na začátku školního roku.

Pro děti, které běžně využívají školní družinu a školní jídelnu, se nic nemění. Dětem automaticky přihlásíme obědy a svačinky. Pokud bude vaše dítě od středy nemocné, musíte si stravování odhlásit sami. Družina bude fungovat v běžném režimu.

Rozvrhy hodin pro 1. a 2. třídu jsou vloženy v příloze.

rozvrh 1. a 2. třída od 18.11.