ventolin für Bronchitis bei Kindern €64.95

Výlet do kina IMAX

Ve čtvrtek (14.10. 2021) se celý druhý stupeň vypravil do Prahy, aby se zúčastnil promítání přírodopisného 3D filmu o Galapágách v kině IMAX v Cinema City Flora. Dětem se nejen dokument, ale i celý výlet velmi líbil. Takto popsala film žákyně 7. třídy, Denisa Danešová:
Galapágy je přenádherné místo, na němž žijí neuvěřitelné spousty zvířat, např. mořský leguán, terejové s modrýma nohama, tuleň galapážský, želvy atd. Galapágy  ukazují sílu evoluce, jejíž zákonitosti zkoumal Charles Darwin.
V hlavních rolích se představí mořský leguán, který vyfukuje slanou vodu nosem, dále kormoráni, kteří se bez křídel naučili plavat, dále také terejové s modrýma nohama, kteří při námluvách tancují. Dále se na Galapágách vyskytují obrovské želvy, které se dožívají až 150 let. Také se zde vyskytují hejna žraloků a také tučňáci.