apotheke Lager Ventolin Inhalator €30.32

Halloween v 2.třídě

V pondělí 31.10. měly děti druhé třídy překvapení v podobě projektového dne Halloween. Všechny přivítala čarodějnice, která je uvedla do nevšedního dění.
V naší třídě jsme se ze čtení čarodějnice a našeho skupinového tvoření dozvěděli rozdíl mezi Halloweenem a našimi českými Dušičkami. Počítali jsme s duchy, čarodějnicí, pavouky a dýněmi. Vyřezali jsme si dýně, a připravili jsme se na taneček se hrou Zkamením a tradiční hry s jablky.

Během vyučování jsme byli rozděleni do pracovních skupin a naším úkolem bylo spolupracovat, pomáhat si, přečíst a dramatizovat text s nedokončeným příběhem. Všechny skupiny se úkolu dobře chopily a předvedly nám jenom šťastné konce pohádek – polepšily se nejenom zlobivé děti, ale dokonce i ježibaba.