Projekt – Den třídního učitele

Den třídního učitele, který se konal 27. září, přinesl nezapomenutelné chvíle pro všechny třídy. Každý třídní učitel vytvořil jedinečný program, který žákům umožnil lépe se poznat a posílit týmového ducha. Společné aktivity a hry nejenže přinesly zábavu, ale také umožnily vidět učitele v novém světle.

Prvňáci objevují svět sádrových odlitků

Žáci 1. A se pustili do projektu „Sádrových odlitků“, během něhož si vyzkoušeli míchání sádry s vodou, odlévání do forem a malování akrylovými barvami na hotové sádrové odlitky.

Druhá a třetí třída po stopách svatého Václava

Žáci druhé a třetí třídy se seznámili s životem svatého Václava.  Užili si stezku s úkoly a nadšeně se pustili do projektu.

Projektový den ve čtvrté třídě

Den délkových a karetních her.

Šestá třída se zapojila do různých her a aktivit

Žáci šesté třídy si užili různé hry a aktivity ve třídě i v tělocvičně.

Sedmá třída v Národním muzeu

Žáci sedmé třídy se podívali na historické expozice a interaktivní výstavy, které obohatily jejich znalosti z dějepisu.

Devátá třída v Praze

Devátá třída objevovala krásy Prahy, konkrétně Vyšehrad.