ventolin inhalator гѓвksгѓвјrгѓвјk jaaparmr„в" ventolin inhalator kaufen €140.44

ZMĚNA V PROVOZU ŠKOL OD 3.5.2021

Vážení rodiče,

dnes Vláda ČR rozhodla o změně v provozu škol ve vybraných krajích. Tato změna se týká i naší školy. Od pondělí 3.5.2021 tedy bude naše škola v provozu takto:

MATEŘSKÁ ŠKOLA od 3.5.2021

V mateřské škole je umožněna osobní přítomnost všech dětí. Děti se nebudou testovat a nemusí nosit roušky. Pokud vaše dítě nastoupí, přihlaste mu stravování!

1.STUPEŇ ZŠ

Žáci 1. stupně pokračují v rotační výuce jako dosud. Pro docházku nenastala žádná změna. Jediná změna je v počtu testování. Od pondělí se budou testovat jen jednou. Nadále musí nosit roušku.

2. STUPEŇ

Žáci druhého stupně nastupují do systému rotační výuky. Třídy 8. a 9. začínají výukou ve škole a třídy 6. a 7. zůstávají doma na distanční výuce. Distanční výuka již nebude online, ale žáci dostanou úkoly na samostatnou práci. Od dalšího pondělí tedy od 10.5.2021 se třídy vystřídají.

Žáci 2. stupně ZŠ absolvují testování dvakrát týdně a musí mít roušky. Naše škola má k dispozici dostatek testů.

Přihlaste si obědy přes záznamník nebo na email školní jídelny co nejdříve!

Děkujeme za spolupráci.