atrovent HFA gegen Albuterol €38.86

Informace pro rodiče: Testování a návrat dětí do škol z izolace/karantény

Vážení rodiče, od dnešního dne (31.1.2022) je v platnosti nové nařízení osvobozující děti (i dospělé), které prodělaly v posledních 30 dnech covid, od testování a nařízených karantén. V případě, že vaše dítě mělo či bude mít pozitivní výsledek PCR testu, informujte o tom, prosím, neprodleně třídního učitele a zašlete mu potvrzení. Den PCR testu je dnem „nula“, ochranná 30ti denní lhůta tedy začíná běžet ode dne následujícího po PCR testu.

Od 17.1.2022 byla také zkrácena doba izolace/karantény na 5 dní. Podmínkou pro návrat dítěte do školy po této pětidenní izolaci/karanténě je však to, že dítě 2 DNY ZPĚTNĚ před návratem do školy NEVYKAZUJE ŽÁDNÉ PŘÍZNAKY ONEMOCNĚNÍ. Dále je pak DOPORUČENO po dobu dalších pěti dní používat roušku (u dětí mladších 15 let) či respirátor.

Děkujeme za vaši spolupráci.