ist Ventolin während der Schwangerschaft sicher anzuwenden €52.47

Výlet do BIOPARKU ŠTÍT – 1.třída

První třída si po celoroční práci zaslouženě vyrazila na výlet do Bioparku Štít. Soukromá farma pečuje především o exotická zvířata, která jsou ohrožena vyhynutím.
Domov tu ale najdou i domácí druhy. Nám se dostalo velkolepé komentované prohlídky, kde se nám celou dobu věnovala paní průvodkyně, která měla o zvířatech velké znalosti,
přehled o jejich původu, představila nám je jmény, jejich příběhy, vztahy mezi sebou nebo jiné zajímavosti, například jejich nejoblíbenější potravu.
Výletem na farmu naše odměna nekončila. Odpoledne jsme dováděli s kamarády na školní zahradě. Rodiče postupně přicházeli s napečenými dobrůtkami.
Vpodvečer nás ve třídě čekala práce, příprava prostoru ke spaní, neboť nás čekalo další společné dobrodružství – „spaní ve škole“.
Večerní program pokračoval opékáním buřtů, a pak už alou na kutě. Jak myslíte, že tento výlet a spaní ve škole dopadlo?
Pro některé z nás spát jinde než doma, novinka nebyla, ale pro jiné to byla premiéra.
Fotografie vám to prozradí.