ventolin hfa Sucht €100.57

MŠ – NÁVŠTĚVA EKOCENTRA HUSLÍK

Ve středu 4. 10. jsme navštívili Ekocentrum Huslík. Zúčastnili jsme se programu pro mateřské školy „Zvířátka v nesnázích“.
Nejprve jsme si prohlédli obrázky známých zvířátek z lesa, podívali se na ptačí hnízdo a různá ptačí vajíčka a také se seznámili s malými ježky, kteří přezimují v záchranné stanici.
Potom jsme se vydali do lesa. Děti se proměnily v ptačí rodiče a paní učitelky v malá ptáčata. Ptačí rodiče pak hledali potravu pro svoje ptáčata a pomocí kolíčků (zobáčků) je krmili.
V druhé části programu jsme se seznámili s ptačími a zvířecími obyvateli Ekocentra a také s jejich příběhy a osudy. Dozvěděli jsme se, co dělat, když najdeme zraněné zvíře, jak mu můžeme pomoci nebo na koho se máme obrátit.
Návštěva Huslíku byla pro všechny velkým zážitkem.